Základní infoLegislativaKatalog
  Chráněné dílny: Zpět na úvod
Detail dílny
 

Zpět Zpět

MERY SERVICES, s.r.o.

Adresa: Nám. 5. Května 60, Libochovice, 411 17
Telefon: 732 449 500
e-mail: mery.services@seznam.cz
Kontakt: Dr. Milan Richter

Obor činnosti

  • Specializovaný maloobchod

  • Drogistické a kosmetické zboží, ochranné pomůcky, textil oděvy vč. pracovních, galantérie, obuv a kožené zboží, nábytek, truhlářské výrobky, podlahové a textilní krytiny, železářské zboží, sklo porcelán, keramika, elektronické a jiné přístroje, nářadí, vybavení dílen a provozoven, kancelářské potřeby, knihy, časopisy tisk na zakázku, propagační zboží, výpočetní technika a spotřební materiál, internetové prezentace, potřeby pro sport a volný čas, potřeby pro zemědělství, potřeby a pomůcky pro zdravotně postižené, tuhá paliva, zkapalněné plyny, realitní činnost, propagační činnost
  • Zprostředkování obchodu

  • v oblasti textilu, oděvů a obuvi, drogistických výrobků, elektronických výrobků a spotřebičů, skla, porcelánu a keramiky, nábytku, podlahových krytin, výpočetní techniky včetně komponentů a softwaru, kancelářské techniky atd.
  • Zprostředkování služeb

  • v oblasti řemeslných prací, úklidových prací tiskařských prací, stavebních prací, instalatérských a zámečnických prací, střežení objeků, doprava osobní a nákladní atd.

 
 
 
(C) 2003 Sociální agentura, o.p.s. Created by www.jannovak.cz

Katalog byl vytvořen za podpory MPSV ČR, úřadů práce v Ústeckém, Libereckém a Karlovarském kraji, a Krajského úřadu Ústeckého kraje v rámci projektu BROÚK.
EUČRTento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Evropské unie. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědné Sociální agentura, o.p.s. a nelze jej v žádném případě považovat za názor Evropské unie.