Základní infoLegislativaKatalog
  Chráněné dílny: Zpět na úvod
Detail dílny
 

Zpět Zpět

Inva družstvo, Kartobal o.z.

Adresa: Jana Śvermy 421, Kadaň, 432 01
Telefon: 474 343 289,777 713 904
Fax: 474 343 298
www: www.invavd.cz
e-mail: kartobal@invavd.cz
Kontakt: Ladislav Wicher

Obor činnosti

  • Kartonáž hrubou – lehkou

  • klopové, skládací a šité krabice všeho druhu včetně potisku proklady plné nebo tvarované archivní krabice šité nebo lepené Vše je možné vyrobit z hladké lepenky o hmotnosti 500 až 1250gramů/m2, mikrovlny nebo z tří a pěti vrstvé vlnité lepenky, v různých barvách.
  • Kartonáž potahovanou

  • kartony na porcelán a sklo i s vnitřním vybavením kartony dekorativní, luxusní a pro šperky dle vlastního návrhu výroba společenských her a školních výtvarných desek Vše je možné vyrobit z hladké lepenky tloušťky 0,6 - 2,0 mm, potahové a výplňové materiály dle individuálních požadavků zákazníka.
  • Zajistíme

  • kašírování do rozměru 670 x 800 mm z dodaných materiálů návrh krabic podle dodaných výrobků dodávku potahových papírů dle návrhu zákazníka kompletace reklamních nabídek a pohyblivých prospektů

Další fotografie zde >>

 
 
 
(C) 2003 Sociální agentura, o.p.s. Created by www.jannovak.cz

Katalog byl vytvořen za podpory MPSV ČR, úřadů práce v Ústeckém, Libereckém a Karlovarském kraji, a Krajského úřadu Ústeckého kraje v rámci projektu BROÚK.
EUČRTento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Evropské unie. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědné Sociální agentura, o.p.s. a nelze jej v žádném případě považovat za názor Evropské unie.