Základní infoLegislativaKatalog
  Chráněné dílny: Zpět na úvod
Detail dílny
 

Zpět Zpět

TyfloCentrum Ústí nad Labem, o.p.s.

Adresa: V Jirchářích 3/705, Ústí nad Labem , 400 01
Telefon: 475 205 141
Fax: 475 205 142
www: tyflocentrum.wz.cz
e-mail: tyflocentrum-ul@braillnet.cz
Kontakt: Věra Machačová, řiditelka společnosti

Obor činnosti

  • TyfloCentrum Ústí nad Labem, o.p.s. - krajské středisko sociálních služeb pro těžce zrakově postižené. Posláním naší společnosti je podporovat zapojení nevidomých, slabozrakých a jinak těžce zrakově postižených spoluobčanů do společnosti prostřednictvím vytváření příležitostí k jejich osobnímu rozvoji a seberealizace. Těžce zrakově postiženým poskytujeme tyto služby: 1) Terénní sociální práce, 2) Nácvik obsluhy kompenzačních pomůcek a půjčovna kompenzačních pomůcek, 3.) Průvodcovské a předčitatelské služby 4.) Sociálně aktivizační služby pro osoby se zdravotním postižením, 5.) Vzdělávání 6.) Pracovní rehabilitace a podpora pracovního uplatnění

  • Zabýváme se poskytováním služeb pro těžce zrakově postižené

 
 
 
(C) 2003 Sociální agentura, o.p.s. Created by www.jannovak.cz

Katalog byl vytvořen za podpory MPSV ČR, úřadů práce v Ústeckém, Libereckém a Karlovarském kraji, a Krajského úřadu Ústeckého kraje v rámci projektu BROÚK.
EUČRTento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Evropské unie. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědné Sociální agentura, o.p.s. a nelze jej v žádném případě považovat za názor Evropské unie.