Základní infoLegislativaKatalog
  Chráněné dílny: Zpět na úvod
Detail dílny
 

Zpět Zpět

BROUK servis s.r.o.

Adresa: Textilní 2516/6, Ústí nad Labem, 400 01
Telefon: 604 274 944
Fax: 475 503 430
www: www.broukservis.eu ; alfaport.cz
e-mail: jednatel@broukservis.eu
Kontakt: Václav Kratochvíl

Obor činnosti

  • Cestovní agentura

  • V činnosti cestovní kanceláře se specializujeme na služby pro kolektivy. V naší nabídce najdete zájezdy především do chorvatské Dalmácie a do nejjižnější Itálie, to je do míst s nejčistším životním prostředím. Tato naše činnost je řádně koncesována a pojištěna u Generali pojišťovny.
  • Obchodní činnost se zaměřením na pracovní oděvy a osobní ochranné prostředky

  • V oblasti obchodní činnosti se zaměřujeme na dodávky osobních ochranných pracovních prostředků/oděvy, obuv, rukavice, drogistické, kosmetické a hygienické prostředky/ do velkých a středně velkých průmyslových firem.
  • Strojírenská výroba

  • V oblasti strojírenské výroby jsme zaměřeni na služby spojené s výrobou, servisem a prodejem hydraulických, pneumatických a jiných hadic, příslušenství k nim ( koncovek, spojek, apod.) a dalších souvisejících komponentů.

 
 
 
(C) 2003 Sociální agentura, o.p.s. Created by www.jannovak.cz

Katalog byl vytvořen za podpory MPSV ČR, úřadů práce v Ústeckém, Libereckém a Karlovarském kraji, a Krajského úřadu Ústeckého kraje v rámci projektu BROÚK.
EUČRTento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Evropské unie. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědné Sociální agentura, o.p.s. a nelze jej v žádném případě považovat za názor Evropské unie.